به سایت 118 پزشکان خوش آمدید!

تفاوت ایمپلنت  و لمینت دندان

تفاوت ایمپلنت و لمینت دندان

لبخند شاد و زیبا اعتماد به نفس و سلامتی را به شما هدیه می دهد. با این حال ، بسیاری از ما از لبخندمان احساس ناراحتی می کنیم در نتیجه از لبخند زدن کامل دوری می کنیم. ما تمایل داریم خودمان را با افراد مشهور و مدل مقایسه کنیم

بیشتر
محدودیت‌های کرونایی

محدودیت‌های کرونایی

معاون بهداشت وزارت بهداشت و سخنگوی ستاد ملی کرونا با بیان اینکه فعلا از وضعیت قرمز خارج نخواهیم شد، گفت: حدود ۲۱ هزار نفر هم افرادی بودند که مثبت بودند و سفر رفتند و نقض قرنطینه کردند.

علیرضا رییسی، گفت: ما در اوج پیک سوم یعنی در قله پیک قبلی، ۲۳ هزار بستری داشتیم، اما در حال حاضر که هنوز به قله پیک چهارم نرسیده‌ایم، ۴۳ هزار بستری داریم. پیش‌بینی ما این است که این میزان به حدود ۶۰ هزار بستری می‌رسد.

بیشتر
آیا اضطراب باعث حالت تهوع می شود

آیا اضطراب باعث حالت تهوع می شود

مشکلات معده مانند تهوع و اسهال از شایع ترین علائم استرس و اضطراب است.در این مقاله سعی داریم تا ،با تشریح این مسئله که اضطراب چیست و چگونه می تواند باعث تهوع شود آشنا کنیم.

بیشتر
جراحی فیبروم رحم

جراحی فیبروم رحم

فیبروم رحم شایع ترین تومور خوش خیم در خانم هاست. آمارهای جهانی میزان این تومور را از 25 تا 60 % گزارش داده اند. در ایران آمار دقیقی از فیبروم در خانم ها گزارش نشده اما اینطور که برآورد می شود حدود 40% خانم ها فیبروم دارند.

بیشتر
کامپوزیت بهتر است یا لمینت؟ فرق لمینت سرامیکی و کامپوزیت

کامپوزیت بهتر است یا لمینت؟ فرق لمینت سرامیکی و کامپوزیت

  • کامپوزیت بهتر است یا لمینت؟
  • فرق لمینت و کامپوزیت چیست؟

این ها سوالاتی هست که به طور قطع سؤال ۹۰ درصد از افراد می باشد.

در این مقاله از سری مقالات دکتریاب ایران به بررسی تفاوت های لمینت و کامپوزیت می پردازیم.

بیشتر
بهترین تغذیه برای مبتلایان به کرونا

بهترین تغذیه برای مبتلایان به کرونا

ویروسی به نام کرونا نزدیک به یک سال و نیم کل دنیا را درگیر خود کرده و شکل زندگی مردم را تغییر داده است. اما این بیماری چیست و چه کسانی بیشتر در معرض ابتلا به آن هستند؟ آ با تغذیه میتوان تا حدودی این بیماری را مهار کرد یا از ابتلا به آن پیشگیری کرد؟ به دلیل اهمیت این موضوع در این مقاله از دکتریاب ایران به موضوع کرونا و تغذیه مناسب برای آن پرداختیم.

بیشتر
1